Google+ Pracownicy
zlota_lic_tFundacja Edukacyjna „Perspektywy potwierdza, że I Społeczne LO im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnobrzegu jest wśród 100 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

Pracownicy

DYREKCJA

Paweł Dobrowolski dyrektorKadra 2012
Marzena Jarzyna zastępca dyrektora od 11.1998
Aniela Kmieciak-Janiszewska zastępca dyrektora 1992-10.1998

RELIGIA

o. Sławomir Słoma 1990-1991
ks. Adam Węglarz 1991
ks. Józef Gut 1991-1993
ks. Mieczysław Janiec 1993-1994
ks. Jan Tokarski 1994-1995
ks. Kazimierz Żyłka 1995-1996
ks. Adam Marek 1997
ks. Tomasz Orzeł 1997-1998
ks. Stanisław Olszówka 1997-1998
ks. Stanisław Klecha 1998
o. Dariusz Kantypowicz 1998-1999
o. Marek Kosacz 1999-2001
s. Renata Skoczek 2001-2004
br. Dawid Kabza 2004-2005Kadra 2007
o. Zygmunt Chmielarz 2005-2007
o. Norbert Oczkowski 2007-2009
o. Ihor Hnyus od 2009
o. Łukasz Filc 2009-2010

JĘZYK POLSKI

Ewa Kawalec 1990-1991
Maria Orzeł-Łysiak od 1990
Elżbieta Chruściel 1991-2000
Grzegorz Kociuba 1992-2003
Renata Dąbrowska od 1993
Iwona Hetnar 2004-2005
Dorota Rzeźnik od 2004
Anna Niedźwiedź od 2005
Małgorzata Barańska 05.2011-02.2012

JĘZYK ANGIELSKI

Anna Salnikow 1990-2002
Sławomir Hajnas 1990-2005
Michelle Conavay 1992-1993
Don Droubay 1993-1994
Małgorzata Makowska 1993-1994 i od 05.2008
Izabela Mroczkowska 1993-1995
Rachel Fried 1995
Alina Tymków 1995-1998
Beata Drozd 1996-1999
Leszek Horoszko 1998-1999 i od 2007
Wciseł Marta od 1999
Olga Ratenburg 2004-2006
Maja Ciumak 2005-2006
Renata Brzozowska 03-06.2005
Grzegorz Tarnowski 04-06.2005
†Piotr Madej 2005-2008
Michael Sinclair 2006-2008
Elwira Suska 2006-2008
Magdalena Kowal 2008-2009
Kamila Ciba-Szwed 2008-2009
Agnieszka Madej od 09.2009-02.2010
Łukasz Furtak od 02.2010 do 06.2012

JĘZYK FRANCUSKI

Aniela Kmieciak-Janiszewska 1990-2005
Marek Mrozek 1995-1996
Elżbieta Kantorowicz 1996-1997
Barbara Gadawska 1997-1998
Paweł Czerwiński 2004 - 2011
Renata Krasa od 2005
Damian Maciąg 2010-2011

JĘZYK ROSYJSKI

Renata Krępa od 2005

JĘZYK NIEMIECKI

Zbigniew Ryba 1990-1992
Beata Wróblewska 1991-1992
Barbara Szewerniak od 1992
Janusz Szewerniak od 1992 do 06.2012

JĘZYK ŁACIŃSKI I KULTURA ANTYCZNA

Maria Zielińska 1990-1993
Marzena Jarzyna od 1993
Elwira Suska 2007-2008
Magdalena Dziubak 2008-2010

PLASTYKA/HISTORIA SZTUKI/WIEDZA O KULTURZE

Jolanta Kołacz-Bernatowicz 1990-1994 (plastyka)
Elżbieta Miśkiewicz 1994-2006
Przemysław Zamojski od 2006

BIOLOGIA

Marek Pengal od 1990
Małgorzata Makowska 1993-1994
Urszula Jaworowska 1995-2005
Krzysztof Wolski od 2005

MATEMATYKA

Anna Rytwińska 1990-1991
Kazimierz Łysiak od 1990
Wioletta Łygas 1991-2003
Paweł Dobrowolski od 1992
Wiesława Wrona 2004-2006
Grzegorz Serwan od 2006
Małgorzata Badura od 2007 do 06.2012
Halina Strojek od 2006 (gimnazjum) do 06.2012
Barbara Lipiec od 09.2012 (gimnazjum)

INFORMATYKA/TECHNOLOGIA INFORMACYJNA

Bogusław Szwedo 1990-1991
Kazimierz Łysiak 1991-2004
Marek Mścichowski 2004-2005
Piotr Wałcerz 2005-2007
Jacek Kulasa 2007-2008
Monika Bidas 2008-2009
Marek Kierzkowski od 2006
Leszek Mazur od 2009

GEOGRAFIA

Urszula Żak od 1990
Dorota Adamkiewicz 02-06.1995
Robert Miczko 02-06.1995

PSYCHOLOGIA

Ewa Pysz - Pierańska 1990-1996
Bożena Andrychowicz 1990- 1998
Agnieszka Homarowicz 2004-2007

KULTURA ŻYWEGO SŁOWA/EDUKACJA ARTYSTYCZNA

Sylwester Łysiak od 1990

CHEMIA

Magdalena Świszcz 1990-1993
Natalia Urban-Szymańska od 1990
Magdalena Ciach od 2004
Krzysztof Wolski od 2005 (gimnazjum)

HISTORIA

Tadeusz Zych 1990-1998, 2006 - 2011
Izabela Mroczkowska 1993-1995
Wojciech Stępień 1995-2004
Grzegorz Kobylski od 1998
Tomasz Filozof 2004-2006
Hubert Stadnik od 2006
Dariusz Szwandrok 2008-2009
Tomasz Ciach od 09.2012

MUZYKA

Katarzyna Drałus 1992-1996
Małgorzata Lasota 1996-1999
Roman Safin od 1999

FIZYKA

Jacek Bąk od 1990
Grzegorz Flisiak 2005-2006
Aleksandra Krzemień 2005-2009
Marek Kierzkowski od 2006
Robert Dębicki 2008-2009
Ewa Wołkowicz 2009 - 2010

PRZYSPOSOBIENIE OBRONNE/EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

Józef Salik od 1992
Dorota Skórska od 2011

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

Beata Wójtowicz 1999-2000
Beata Stępień 2000-2002
Elżbieta Wojtaszek od 02.2006-06.2007
Elżbieta Chabel od 2007 (pedagog szkolny)

REWALIDACJA

Krystyna Szwarc od 2007 do 2011

PRAWOZNAWSTWO

Janusz Nowak 1994-1996

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I EKONOMIA

Roman Dąbrowski 1994-1999 (ABC przedsiębiorczości)
Jolanta Zielińska-Kobylska 1992-2002 (podstawy ekonomii)
Grzegorz Kobylski od 2002 (podstawy przedsiębiorczości, podstawy ekonomii)

WYCHOWANIE FIZYCZNE I PŁYWANIE

Dariusz Hamera 1990-1992
Józef Salik od 1990
Dorota Skórska od 1991
Łukasz Zasuwa od 2007

PRACOWNICY ADMINISTRACJI

Joanna Tomczyk od 12.2011 - Księgowa
Stanisław Grądziela od 10.1990 Kierownik administracyjny

Barbara Misiak od 04.1990 – 12.2011 Główna Księgowa i Pełnomocnik Zarządu
Beata Chojnacka 1990-1991
Elżbieta Knap 1990-1998
†Andrzej Żarów 1993-1999
Helena Krupa 1993-1997
Leszek Grębowiec 1998-1999
Małgorzata Pawelak 1998-2010
Janusz Nakonieczny 1999-2000
Janusz Iskra 1999-2000
Mirosław Walczyna 1999-2004
Andrzej Bałdyga 2000-2002
Beata Hałka 2000-2003
Andrzej Pawelak 2005 - 2010
Jerzy Pawelak od 2005
Monika Wrona 2007 – 2011
Aneta Maj od 05.2010
Renata Tomczyk od 09.2011 - 06.2012
Renata Duma od 09.2011 - 06.2012
Ewa Kuchno od 09.2012
Krystyna Gwoździowska od 09.2012